ניצן אברמוביץ’- סיפור השראה

עודד כותב:

ההשראה שלי ליום האישה זו ניצן. את ניצן פגשתי לפני מספר חודשים, היא סיפרה לי שהיא בודקת את התזונה הקטוגנית ושוקלת להצטרף לקבוצה שלי. לקח לנו זמן, היא חששה, בהתחלה היא הזמינה ממני אוכל קיטו מבושל מספר פעמים ואז זה קרה: “אני מוכנה לאתגר, בוא נעשה את זה!!!” מאז ועד היום אני עד לשינוי מטורף שהיא עשתה…..
והנה מה שהיא כתבה לי היום על התהליך הלא פחות ממדהים שעברה :
תמיד הייתי אישה שמנה אך זה לא מנע ממני לאהוב את עצמי ולשתף זאת ברשת בבלוג. ובכל זאת, לפני כחצי שנה הרגשתי ש”כבד עליי”. דלקות ברכיים חוזרות ונשנות שגרמו לכאבים עזים, גרמו לי לקבל החלטה שהגיע הזמן לשינוי. שמעתי על תזונה קטוגנית מחבר לעבודה. זה הפחיד אותי מאד, בעיקר שאלה: מאיפה תהיה לי אנרגיה? הייתי בטוחה שאהיה עייפה כל היום. קראתי המון ברשת והגעתי לעודד. לאחר שהתחלתי בתהליך בליווי מלא ולאחר שבועיים של גמילה מסוכר, לא האמנתי למה שקרה לי. אם בעבר סבלתי מחרדות וקושי להירדם, התחלתי להירדם בקלות כמו תינוקת. רמת האנרגיה שלי בעבודה עלתה פלאים. לעיתים הרגשתי שלקחתי ריטלין כי הייתי כה מרוכזת. הכאבים בברכיים פחתו משמעותית, רמת הרעב שלי ירדה פלאים ולעיתים ארוחה אחת הספיקה לי ליום שלם. והכי חשוב, למדתי שבניגוד ל-“דיאטות אחרות” אני לא מתעסקת בזה בכלל. האוכל טעים ומגוון (כן, מגוון, פשוט צריך ללמוד מה יש ולא מה אין). אנשים לא מאמינים אבל עברו לי החשקים למתוק…והדובדבן שבקצפת: ירדתי כבר 16 ק”ג. כבר בחודש הראשון הבנתי שמבחינתי זה לכל החיים. אז עדיין יש עוד דרך וחלפה רק חצי שנה, אבל זה מרגיש הדבר הנכון ביותר שבחרתי לעשות בחיי. 🙏
והכי חשוב – זה תהליך מדהים, ששינה את חיי, כי עשיתי אותו מתוך אהבה וכבוד לגוף ולנפש שלי ולא מכפייה לאוכל שאני לא אוהבת או תחושת קיפוח יום יומית.
ניצן, את השראה עבורי ותודה שהזמנת אותי להיות חלק מהשינוי שלך!!!

עגלת קניות
דילוג לתוכן