קיטו זה משעמם? הכל תלוי באיפה אתם שמים את הפוקוס שלכם

שעמום בתזונת קיטו…. בואו נדבר על זה שניה.

אחד הדברים שאני שומע הרבה מאנשים שעושים קיטו זה על מצב ה”שעמום הקולינרי” בו הם נמצאים. “אין לי גיוון”… “משעמם לי”… “נמאס לי לאכול אותו דבר כל יום”… ועוד ועוד.

אל תבינו אותי לא נכון – אני כלל לא מאשים אותם. מלכודת השעמום היא משהו שמאד קל ליפול אליו – בטח כשכל תגובה שנייה בפייסבוק היא “אסור ככה ואסור ככה”.

נדמה שמרבים לדבר על האסור – אבל מה עם מה שמותר?!

אז נכון, בתזונה קטוגנית אנחנו לא אוכלים כל דבר (אז לא היו קוראים לזה תזונה קטוגנית…) אבל זו ממש לא סיבה טובה להיכנס למצב של שעמום קולינרי…

הכל שאלה של לאן הפוקוס שלכם הולך

כשאני התחלתי קיטו, גם אני נפלתי למלכודת האסור וגם אני נשברתי לא מעט פעמים.

מצאתי את עצמי עצוב, מדוכא, איך יכול להיות שאני כשף, צמצמתי כל כך את המגוון שלי באוכל?!

ואז התחילו ליפול האסימונים – אין כמעט מנה “קונבנציונלית” שלא עשיתי לה גרסה קטוגנית!

פתאום הבנתי כמה מבחר אני יכול לייצר לעצמי. המיקוד שלי עבר מ-איך אני לא חושב יותר מידי על מה שאסור לי ל-איך אני מוציא את המירב ממה שמותר לי?

ומותר לנו המון!

ירקות, אגוזים, זרעים, בשר, עוף, דגים מוצרי חלב…

יש עולם שלם של מזון בריא ואיכותי שפתוח בפנינו – וזה עוד לפני שהזכרנו את מוצרי המדף שכבר זמינים עבורכם (ועוד מוצרים חדשים שאנחנו מפתחים כל הזמן).

המסר שלי כאן היום הוא חד וברור:

אל תפלו למלכודת האסור, זה יגמור לכם את המסע הקטוגני די מהר. נסו לפתוח עוד ועוד את מה שמותר.

מכרובית אני מכין היום מעל ל 10 מנות שונות…

בארוחת קיטו שאני מארח אצלי אין אפילו סטייק אחד, התפריט שלי כ”כ מגוון שלא חסר לי כלום. כשבא לי מתוק אני אוכל מתוק! ויש לי הרבההההה מתוק לבחור ממנו.

חלקכם ודאי קורא את זה ומה שעובר לכם בראש זה “טוב נו, הוא שף, בטח שקל לו לייצר 10 מנות מכרובית…” אבל האמת היא שאין שום קשר – כשבא לי להתעצל אני נופל על גריסיני עם טחינה בצד, כשבא לי כריך אני זורק לחמנייה בטוסטר ושם עלייה מיונז עם שתי פרוסות גאודה שמנה וקצת מלפפון ירוק ומלח גס…

יש המון פתרונות ואתם ממש לא חייבים להיות שפים מקצועיים כדי להכין אותם… רק קצת יצירתיות או פשוט להיכנס למדור המתכונים באתר שלנו ולקבל מלא רעיונות חדשים : )

ועוד משהו חשוב – אתם יודעים איך אומרים שהסביבה היא אחד הדברים שהכי משפיע על הבן אדם… את הטריק הזה אני הבנתי בתחילת הדרך והוא עזר לי מאד להתמיד בתזונה – תבשלו אוכל טעים ותחלקו אותו עם האהובים שלכם! אם תעשו את זה, הרווחתם פעמיים – גם יש לכם אוכל טעים לאכול ואתם לא במצב של “שעמום קולינרי” וגם פתאום תשימו לב איך הם יבקשו מהאוכל שלכם!

משפטים כמו “אבא, תכין את הפסטה הזו הקטוגנית שלך… בא לנו את הקינוח הזה עם המוס שוקולד…”

הופכים לדבר שבשגרה בבית. זה אפשרי – וזה קורה!

תזונה קטוגנית היא ממש לא פשרה אלא דרך חיים שמביאה אושר גדול – לכם ולכל המשפחה. הכל תלוי איך אתם לוקחים אותה ולאן הפוקוס שלכם הולך.

בתמונה: עושר של מוצרי קיטו לכל המשפחה.

לפוסט המקורי בקבוצת הפייסבוק שלנו

עגלת קניות
דילוג לתוכן