דור רז‎‎- סיפור השראה

אני את המסע שלי לקיטו התחלתי ממזמן, אני זוכר את הניסיון הראשון שלי, לא בדיוק הבנתי מה אני צריך לאכול כמה אני צריך לאכול וגם הרגשתי דיי חרא בהתחלה ואמרתי לעצמי של תזונה הזאת אני לא מתקרב יותר….

עד שפגשתי את העמוד של עודד טל באינסטגרם לא מזמן, אז התחלתי לראות סירטונים ואמרתי לעצמי יאללה בוא נקנה את הקורס מה יש לך להפסיד?
לאחר הקנייה ישר צפיתי כמעט בכל הקורס ויצאתי לדרך ואז הגיעה השיחה עם המנטור הצמוד אלי (ערן התותח) שענה לכל חשש שהיה לי (וויתור על פחמימות, אין פיצה יותר, אני מכור לקולה, אני אוכל הכל עם לחם או בקיצור החיים ללא פחמימות זה בלתי אפשרי)😂 והיה שם בשבילי לאורך כל הדרך בשעות לא שעות ואפילו בשישי ובשבת ואני שמח שיצא לי להכיר אותו.

אבל בשביל להצליח באורך חיים קיטוגני כי אני לא קורה לזה דיאטה אלא אורך חיים אתה חייב מטרה, כלומר להבין למה אתה צריך את זה? (בריאות/ אנרגיה וכו׳)
אני הבנתי שאני רוצה לחיות בריא יותר ולהנות יותר ומאז לא עצרתי לרגע, כן היו רגעים שהגוף היה צמא לפחמימה אבל הבנתי שהמטרה חשובה יותר ולא וויתרתי וזה פשוט הרגל כי כל החיים הייתי רגיל לאכול פחמימות אבל בימים אלו אני אנרגטי רוב היום, ירדתי 5 קילו עד עכשיו 😁, אני חד יותר, הזיכרון שלי עובד יותר טוב, אני לא מרגיש מנופח ומפוצץ אחרי ארוחות, אני שותה ואוכל כמה שבא לי ואני מקבל מחמאות על איך שזה עשה לי טוב!

עכשיו תבינו.. קושי יהיה בכל דבר שנעשה בחיים החוכמה היא לא לוותר לעצמנו וגם אם נופלים לא להגיד הא נפלתי אז בואו נפסיק אלא אוקיי נפלתי בואו נמשיך מכאן שוב וזה קרה לי נפלתי לפחמימה אבל אחרי שהבנתי כמה רע זה עושה לי חזרתי לתלם מהר מאוד!

אני באמת ממליץ לכל מי שרוצה להנות מאורח חיים נהדר, שמותר הכל (חוץ מפחמימה 😂) ולאכול מלא בשר וגבינות ולשתות קפה שמלא בכל הטוב שאפשר אז לכו על זה. תעברו מזה פיזי ומנטלי נהדר! אתם תראו איך החיים שלי הופכים לקלים יותר ולא לדבר על הגוף שלכם!

בהצלחה ותזכרו הדרך מתחילה בצעד הראשון!

עגלת קניות
דילוג לתוכן